O BLOGU

Witam :)
Na tym blogu będę umieszczała moją (nie)radosną twórczość :) Będą tutaj rzeczy które zrobiłam/przerobiłam (nie tylko ubrania- dużo biżuterii, dodatków i rzeczy codziennego użytku)
Teraz trochę o mnie i moich tworach..
Mam 17 lat, mieszkam w najczarniejszych głębinach piekła na pomorzu C:. Jak za pewne zauważycie przeglądając bloga- lubię mhroczne klimaty. DIY zajmuję się już dosyć długo, w sumie zawsze lubiłam robić różne rzeczy własnoręcznie.
Co do rzeczy: jeśli przerabiam ubrania, to zazwyczaj bardzo je ćwiekuję, tak aby sam Rob Halford się nie powstydził :D:D Staram się, aby rzeczy były 'w klimacie'. Mam nadzieję, że wychodzi.
Robię wszystko, od ubrań, przez maskotki, po Zestawy Małego Egzorcysty.
Na pewno duża część rzeczy tutaj publikowanych będzie na sprzedaż, o czym będę was informowała w postach. Rzeczy które chcę sprzedać, będą w zakładce 'SPRZEDAM' (wszystko co zrobiłam i się nie sprzedało będzie w tej zakładce, abyście się nie namęczyli za bardzo :D). Będzie też zakładka 'ZAMÓWIENIA'. Są tam informacje dot. zamawiania u mnie rzeczy- tych z zakładki 'SPRZEDAM', ale też można będzie zamówić u mnie cokolwiek chcecie- jakoś się dogadamy :) Jeśli coś wam się spodoba, ale np. będzie w złym rozmiarze, nie będzie na sprzedaż, już się sprzedało, chcielibyście takie samo, ale z trochę innym wzorem/kolorem etc.- piszcie na mojego maila lub na priv na fanpage (odsyłam do zakładki 'ZAMÓWIENIA') za zwyczaj jest możliwość zrobienia takiej samej/podobnej rzeczy :))
Okej Robaczki, już was nie zanudzam :)
Pozdrawiam i zachęcam do obserwowania bloga, ave muminki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki za komentarze :)